Jesteśmy Koalicjantem kampanii społecznej:

Zadzwoń do konsultanta Zapytaj eksperta

Aktualności

04-04-2014Uwaga - rekrutujemy!

DGA S.A. poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko Menedżera Inwestycji Kapitałowych - ciekawa i pełna wyzwań praca czeka!

więcej

03-04-2014DGA poprowadzi panel na Forum Gospodarczym Metropolii Poznań

Już niedługo, bo 7 maja 2014 roku odbędzie się  kolejna edycja Forum Gospodarczego Metropolii Poznań, na którym DGA będzie gospodarzem jednego z paneli.

więcej

02-04-2014Kampania społeczna "Nie robię tego za darmo" w raporcie "Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2013"

Kampania społeczna "Nie robię tego za darmo" zainicjowana przez Inclick Sp. z o.o. (Grupa DGA), Fundację "Wspieramy Wielkich Jutra" oraz PR Commercial Communications znalazła się wśród przykładów dobrych praktyk w raporcie "Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2013". Raport przygotowało Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Więcej o kampanii na stronie 118 raportu. Czytaj raport...

26-03-2014Wiosenny Newsletter DGA!

W wiosennym Newsletterze DGA mówimy, co przedsiębiorca powinien wiedzieć o nowej perspektywie budżetowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020, prezentujemy wyniki badań PBS o kondycji mikro i małych firm, a obraz polskiej gospodarki uzupełnia prognoza gospodarcza na 2014 przygotowana SAWYER Doradztwo Gospodarcze. Prasa zapewnia nas o ożywieniu na rynku pracy - przedstawiamy w tym kontekście narzędzie, które wspomoże procesy rekrutacyjne. Początek wiosny to tradycyjnie porządki i odświeżanie naszych organizmów i otoczenia - warto również zadbać o kondycję naszych organizacji biznesowych, kilku rad Państwu udzieli Ryszard Kluska z Blue Energy.

więcej

POLECAMY ARTYKUŁY: